KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297398
nr 1229 7398
Oidentifierad konstnär. Tofsvipor. Signerad. Olja på duk, 50x61 cm
Kondition: oramad lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:00:04
150 kr
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr